יום שני, 6 בפברואר 2017

מגנטים לאירועים - ההפחדה החדשה

אחרי שדיברתי לא פעם על שיטות הפחדה של צלמי מגנטים כמול למשל הטריק הידוע של הרבה צלמי מגנטים לאירועים שאומרים לכם שקיימים סוגים של חומרי גלם ושהמגנט שלכם יראה לא טוב אחרי כמה ימים .
והסברתי למה בכלל אין דבר כזה שנקרא מגנטים איכותיים יותר או איכותיים פחות הפעם הגיע לאוזניי משהו חדש שהרבה חברות להפקת מגנטים לאירועים מספרות ללקוחות שלהם.

והפעם הם קוראים לזה 2 אנשי צוות.
למה צריך באירוע 2 אנשי צוות שיעבדו במקביל ?
תשאלו את מי שאמר לכם שחייב 2 אנשי צוות אם הוא בזמן האוכל הולך ומצלם את האורחים בשולחנות אני מאמין כמעט ב 100%שהרוב יגידו לכם שהם לא מצלמים מגנטים במהלך האירוע בשולחנות .
אבל הם כן יגידו לכם שחייב שיהיו צלם  ועורך בשביל שיכולו להגיע עם עוד חבר שיבוא לשתות מהאלכוהול ולאכול אחלה ארוחת ערב בחתונה שלכם.
למי שלא יודע היום משלמים לגרפיקאי שהוא בכלל לא גרפיקאי פשוט מגיע מדביק וחות 150 ש"ח לערב.
אני נכנס לנושא החוקי או לא חוקי מבחינת עבודה אבל אני מאמין שייחבו אתכם ב 1200 ש"ח לאירוע שבו יגיעו 2 אנשי צוות.
ואם מדובר באיש צוות אחד המחיר יהיה בין 700-800 ש"ח . אז ככה אפשר להרוויח עוד 150 שקלים חדשים אז למה לא בעצם ???
הנה לכם עוד דבר שלא ידעתם והצליחו להפחיד אתכם ממחיר זול ומלקבל את השירות שמתאים לכם.
ועוד דבר שלא ידעתם אם פתאום הצלחתם למצוא חברה להפקת מגנטים לאירועים שפתאום אומרת לכם שחייב 2 אנשים קחו בחשבון שלא מדובר באנשי מקצוע שבאמת מגמעים לעבוד אלא מדובר לרוב בצלמי מגנטים שפוחדים להגיע וחסרי ביטחון עצמי.
אם יש מישהו שהוא חסר ביטחון עצמי זה מאוד משפיע על האירוע שלכם וככה גם יכול להיות מצב שאתם מקבלים שמי שלא יודע לצלם ומי שלא יודע להפיק מגנטים בצורה מקצועית זאת השלכה של מצב שבו מדובר במישהו שלא באמת מכיר את העבודה.
אם יש צלם מגנטים לאירועים שמכיר את העבודה ועושה אותה כבר המון שנים אז הוא יודע לקראת מה הולך ולכן הוא גם לא יפחד לעשות את העבודה הזאת לבד ללא היסוס.